Krimi Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

HRÔZA! Len 13-ročnú Slovenku mala ZMLÁTIŤ v zahraničí partia školáčok: Ešte dlhé hodiny ju TÝRALI. Desivé detaily ich vyčíňania

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zoznam.sk

SLOVENSKO/NEMECKO – Desivý zážitok má za sebou 13-ročná Slovenka, ktorú napadla skupina štyroch školáčok z Ukrajiny. O prípade informuje portál tvnoviny.sk s odvolaním sa na zahraničné médiá. Útok sa mal stať v nemeckom meste Meissen.

Dievčatá vo veku od 12 do 17 rokov mali malú Slovensku vtiahnuť do opusteného domu a päť hodín ju tam spútať a týrať, údajne ju bili aj palicou. Zatiaľ nie je známy ani motív tohto útoku, ani to, či sa dievčatá predtým poznali.

Všetko sa odohralo v sobotu okolo deviatej hodiny ráno. Skupinka si mala 13-ročné dievča podľa denníka Bild vyhliadnuť v parku a vtiahnuť ju do neďalekého polorozpadnutého domu.

Pustiť ju mali až popoludní okolo 14.00 h, teda o päť hodín neskôr. Zranenému dievčaťu sa podarilo privolať pomoc.

Policajti útočníčky chytili krátko po tom, čo dostali oznámenie o napadnutí. Zadržali im aj telefóny.  Dôvodom totiž je, že v Nemecku sa podľa tamojších médií v poslednom čase opakujú prípady, kedy si neplnoletí páchatelia natáčajú svoje útoky a záznamy dokonca zverejňujú na internete.

Kriminalisti začali vyšetrovanie pre podozrenie z obmedzovania osobnej slobody a nebezpečného ublíženia na zdraví.