Regióny Bratislava Top

HRÔZOSTRAŠNÝ nález! V aute ležal mŕtvy Ľudo so zbraňou: Blízki sú zdrvení

Ilustračná foto. Zdroj: TASR / Martin Baumann

ČUNOVO – Ostatný víkend sa polícii naskytol hrôzostrašný pohľad. Pri Bratislave v odparkovanom aute našli telo mŕtveho 46-ročného muža. Blízki sú z Ľudovej smrti zronení. Dojímavé odkazy pre neho.

 

K tragickej udalosti došlo v sobotu 18. marca popoludní. V zaparkovanom aute značky Škoda SuperB našli policajti telo len 46-ročného muža, žiaľ, bez známok života. Podľa policajného hovorcu Michala Szeiffa mal muž jedno strelné poranenie, a to v oblasti hrudníka. V aute sa okrem tela muža nachádzala aj strelná zbraň.

Z náhlej smrti mladého muža je zronená najmä jeho rodina. “Ľudko, Bráško môj. Odpočívaj v pokoji. Dňa 18.3.2023 nás navždy opustil. Budeš nám strašne chýbať, tak ako mne, tak aj maminke aj tatinkovi,” poznamenala jeho blízka. Tragická správa zasiahla aj Nicol. “Bol si ešte mladý a život si mal pred sebou. Odpočívaj v pokoji. Budeš chýbať,” poznamenala s obrovskou ranou v srdci.

Čo sa v osudný deň stalo ukáže súdna pitva. Seneckí policajti už  začali trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.