Regióny Bratislava Top

Hudobnú scénu zasiahla TRAGICKÁ SPRÁVA: Nečakaná smrť mladého DJ z Bratislavy

sviečka, umrtie

RUŽINOV – Smutná správa otriasla bratislavskou mestskou časťou Ružinov. Vo štvrtok v noci tragicky zomrel známy DJ Zbyslav Holejšovský. Tragédiu oznámila kamarátka jeho nebohej mamy prostredníctvom sociálnej siete. 

 

“Plačem moja kamarátka Lubka už tu nie je a teraz aj jej syn Zbyno Zbyno/poznala som ho ako 9-ročné dieťa. Predávali sme v Piešťanoch na trhu, potom super kolotoče, dospel založil si rodinu a už žil ako chcel. Každá matka to má ťažké -výchova -rodina -zodpovednosť – a otec pohoda -existencia, česť jeho pamiatke.”

Smútočné parte známeho DJ Zbyno - Zbyslava
Smútočné parte známeho DJ Zbyno – Zbyslava Holejšovského

Ozrejmila tragickú udalosť rodinná známa prostredníctvom facebooku. Ako napísala, za svojou nebohou mamou, jej kamarátkou náhle odišiel aj jej syn, hudobný umelec Zbyslav Holejšovský. Rodinná priateľka priložila aj parte nebohého.  “Neplačem, že som odišiel, len kľud a mier mi prajte, len večné svetlo spomienky, mi stále zachovajte,” stojí na smútočnom oznámení, ktoré informuje o smrti mladého muža. “V hlbokom zármutku oznamujeme všetkým príbuzným, priateľom a známym, že nás opustil náš drahý Zbyňo Holejšovský,” napísali. Posledná rozlúčka s nebohým DJ  bude 27. januára o 14. hodine. Na Čučoriedkovej ulici 12 v Bratislave.

V súvislosti s tragédiou sme oslovili aj bratislavských policajtov. “Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II sa zaoberajú vyšetrovaním okolností udalosti, ku ktorej došlo dňa 20.01.2022 krátko po 19.30 h na Bodrockej ulici. Poverený policajt začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,” dozvedeli sme sa od hovorcu bratislavských policajtov.

Galéria
smrť, DJ
DJ Zbyslav Holejśovský. Zdroj: FB
smrť, DJ
DJ Zbyslav Holejšovský. Zdroj: FB
smrť, DJ
DJ Zbyslav Holejšovský. Zdroj: FB
parte, smrť, úmrtie, DJ
Smútočné parte známeho DJ Zbyno – Zbyslava Holejšovského. Zdroj: FB
navigate_before
navigate_next