Regióny Bratislava

MIMORIADNE FOTO Ďalšia BRUTÁLNA TRAGÉDIA v Bratislave: V BYTE našli dve MŔTVOLY a ZRANENÚ ženu! Na mieste je POLÍCIA

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – Ďalšia obrovská tragédia v Bratislave. V Byte na Ovručskej ulici našli dvoch mŕtvych mužov a jednu ženu v zlom zdravotnom stave, ktorú previezli do nemocnice.

Polícia prijala správu okolo 12.00 hodiny. „Policajti hodnovernosť oznámenie na mieste preverili a potvrdili, pričom bolo zistené že vo vnútorných priestoroch bytu sa nachádzali dvaja muži doposiaľ nezistenej totožnosti bez známok života,“ informuje hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Galéria
ZDROJ: Maarty
ZDROJ: Maarty
ZDROJ: Maarty
ZDROJ: Maarty
ZDROJ: Maarty
ZDROJ: Maarty
navigate_before
navigate_next

Na miesto sa dostavil aj ohliadajúci lekár. Ten za účelom zistenia presnej príčiny smrti nariadil vykonanie pitvy. Políciu zalarmovali susedia, ktorí si všimli neznesiteľný zápach šíriaci sa z bytu. Hasiči do bytu vošli cez okno a našli tam ženu s dvoma mŕtvolami. Nie je vylúčené, že v byte boli niekoľko dní. Ženu previezli do nemocnice, údajne nedokázala chodiť.

Podľa portálu tvnoviny.sk sa susedia na obyvateľov bytu často sťažovali. Podľa nich si žena do bytu volávala zvláštnych ľudí, s ktorými boli problémy.