Regióny Bratislava Top

AKTUÁLNE FOTO Ďalší muž STRIEĽAL v Bratislave z okna po ĽUĎOCH! Z bytu chcel UTIECŤ po lane: Už dlhšie mal problémy so SUSEDMI

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – Bratislavskí policajti aktuálne zasahujú na Albrechtovej ulici, kde malo dôjsť k streľbe. V súvislosti so streľbou k zraneniu osôb nedošlo.

Aktualizácia: Na jednom z baratislavských sídlisk sa dnes okolo pol 12 na obed odohrala dráma. Ďalší mladý muž začal, podľa najnovších informácií tvnoviny.sk, strieľat z okna paneláku po svojich susedoch. Polícia ho chytila pri tom, ako zlaňoval z okna.

ZDROJ: Polícia SR

Informáciu o streľbe potvrdila aj hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Jana Šimunkováv. „Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia umožní,“ skonštatovala hovorkyňa.

ZDROJ: Polícia SR

Ihneď po incidente na žiadosť polície vyrazili na miesto aj záchranári. „Záchranári smerujú k 87-ročnej žene s akútnou reakciou na stres. Žiadne iné zranenia z miesta nie sú hlásené,“ píše na sociálnej sieti Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR.

Podľa predbežných informácií TV Markíza mal byť strelcom chlapec trpiaci schizofréniou. Už dlhšie mal mať problémy so susedmi.