Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE FOTO TOTO je NAJHĽADANEJŠÍ Slovák! Je obvinený z DVOJNÁSOBNEJ VRAŽDY, môže byť kdekoľvek: Pátra po ňom aj INTERPOL

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, zregionu.sk

SLOVENSKO – Polícia opäť prosí verejnosť o pomoc pri pátraní. Tentoraz ide medzinárodne hľadaného zločinca Karla Mella, ktorý je obvinený z dvojnásobnej vraždy. Polícii sa ho nedarí dolapiť už od roku 2011.

Karol Mello sa do histórie slovenského krimi navždy zapísal brutálnym činom, s ktorým je spájaný spolu s Branislavom Adamčom. Ide o beštiálnu dvojnásobnú vraždu z roku 2004 v Moste pri Bratislave.

Vrahovia mali svoju obeť vopred vyhliadnutú, no akosi netrafili “toho správneho” človeka. Miesto neho omylom zavraždili iba 10-ročného chlapca Riška a 30-ročnú Henrietu. Obeťou útoku mal byť otec zabitého dieťaťa a zároveň druh zabitej ženy, expolicajt Juraj Gála.

Všetko sa malo odohrať na ulici, kde expolicajt žil. Vrahovia číhali na moment, kedy autom vyjde von na ulicu. Keď sa tak stalo, začali na auto strieľať. Až potom zistili, že ich cieľ sa tam nenachádzal. Obe obete však zraneniam podľahli.

“Akékoľvek informácie, ktoré by dopomohli k vypátraniu hľadanej osoby nahlasujte na číslo 158, alebo nám napíšte do súkromnej správy. Anonymita je garantovaná,” píšu policajti.