Senec Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice

MIMORIADNE PÁTRANIE Zúfalá mama hľadá svoju 13-ročnú Emmu: Prosím, vráť sa mi domov

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

SENEC – Polícia dnes (31.1) vyhlásila pátranie po maloletom dievčati zo Senca. 13-ročná Emma išla včera po škole von, avšak domov sa už nevrátila. Polícia a pátrací tím cez sociálne siete žiadajú o pomoc aj verejnosť. Nevideli ste ju?

Aktualizované: Maloletá Emma sa našla. Je už doma a je v poriadku.

Pátranie po Emme vyhlásila okresná polícia v Senci. “Včera 30.1.2024 prišla zo školy cca o 14:30 a následne išla von, domov mala prísť o 20:00, ale už neprišla. Odvtedy rodina o nej nevie žiadne informácie,” priblížil Pohotovostný pátrací tím. Podľa polície jej posledný pohyb bol zaznamenaný v obci Hrubá Borša (okres Senec).

Po dievčati pátrajú aj najbližší. “Emmka, vráť sa mi domov, prosííííím,” zúfalo napísala na sociálnej sieti jej mama Michaela.

Nezvestné 13-ročné dievča je vysoké asi 164 cm, má štíhlu postavu a váži 52 kg. Má dlhé hnedé vlasy, konce vlasov melirované blond a hnedé oči. Naposledy na sebe mala čiernu mikinu s kapucňou, čierne legíny a čierne tenisky značky s bielym logom NIKE.

Ak ste osobu videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 alebo Pohotovostný pátrací tím 0940 555 959.