Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE PÁTRANIE! Nezvesných detí pribúda: Stratili sa ďalšie dve DIEVČATÁ aj matka s dcérami

ZDROJ: archív zoznam.sk
ZDROJ: archív zoznam.sk

SLOVENSKO – V poslednom období nezvestných neplnoletých detí pribúda každým dňom viac a viac. Tentoraz okrem nezvestnej 17-ročnej Kristíny a 16-ročnej Janky bez stopy zmizla aj matka s dvoma dcérami. Čo sa to deje?

 

Pátracie tímy prosia verejnosť o pomoc pri hľadaní dvoch nezvestných maloletých dievčat a matke s dvoma malými deťmi. Všetky zmizli len v priebehu niekoľkých dní.

MIMORIADNE PÁTRANIE Zmizlo až OSEM detí! Rodiny žijú v STRACHU: Pomôžte ich nájsť

Kristína Plevková z Kysuckého Nového Mesta, prechode bytom v Žiline, má 160 centimetrov, strednú postavu, zelené oči, hnedé krátke vlasy, tetovanie v tvare písmena Z na predlaktí. Naposledy mala na sebe tričko hnedej farby s dlhým rukávom, modré rifle a čiernu šiltovku.

Nezvestná je od piatka (21. 7.), kedy odišla z miesta prechodného bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátila, pričom o sebe nepodala žiadne informácie, miesto jej pobytu je neznáme.

Kristína Plevková. ZDROJ: Polícia SR

16-ročná Janka Horvátová z Prešova je nezvestná od dnes, 24. júla. Je 160 cm vysoká, má približne 45 kg a svetlohnedé kučeravé vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe oblečené čierne úzke rifle, červenú vychádzkovú obuv a sivé tričko s dlhým rukávom.

Janka Horvátová. ZDROJ: Záchranný systém Slovensko

Dnes bolo vyhlásené pátranie aj po 34-ročnej Viere Gažikovej, ktorá v Michalovciach žije so svojimi dvoma malými dcérami 5-ročnou Sarou a 3-ročnou Jennifer. Viera je 160 cm vysoká a má priemernú postavu. Má čierne vlasy po plecia a hnedé oči.

Viera Gažiková. ZDROJ: Záchranný systém Slovensko

Sara Gažiková. ZDROJ: Záchranný systém Slovensko

Jennifer Gažiková. ZDROJ: Záchranný systém Slovensko

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.