Regióny Bratislava

MIMORIADNE PÁTRANIE po Márii (75): Naposledy ju videli na ZASTÁVKE, potom sa po nej ZĽAHLA ZEM! Polícia prosí verejnosť o POMOC

Ilustračné foto. Zdroj: TASR, zregionu.sk

BRATISLAVA – Bratislavská polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 75-ročnej Márii Sedlákovej. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Aktualizácia: Bratislavská polícia odvolala v pondelok večer pátranie po 75-ročnej Márii Sedlákovej, keďže nezvestnú sa podarilo vypátrať. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

“Pátranie po nezvestnej seniorke z dnešného dňa bolo odvolané. Nezvestnú sa podarilo vypátrať. Za pomoc pri pátraní verejnosti ďakujeme. Touto cestou zároveň žiadame o stiahnutie fotografií z médií,” napísali policajti.

“Naposledy bola videná 9. októbra 2023 v ranných hodinách na zastávke autobusov MHD na Kollárovom námestí, odvtedy o sebe nepodala žiadnu informáciu a miesto jej súčasného pohybu alebo pobytu nie je známe. Menovaná trpí viacerými zdravotnými problémami, môže byť v ohrození zdravia a života,” priblížil.

ZDROJ: Polícia SR

Nezvestná je podľa polície 165 centimetrov vysoká a štíhla. Má šedivé vlasy po ramená. Oblečený mala čierny kabát so žltým vnútrom a kapucňou aj čierne nohavice. Obuté mala hnedé šľapky a čierne ponožky.

Akékoľvek informácie o pohybe či pobyte nezvestnej má verejnosť oznámiť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na sociálnej sieti bratislavskej polície formou súkromnej správy.