Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Zmizlo až 6 DETÍ! Hľadá sa aj 3-ročné DIEVČATKO: Pomôžte ich NÁJSŤ

Mimoriadna správa. ZDROJ: archív redakcie

SLOVENSKO – V poslednom období nezvestných neplnoletých detí pribúda každým dňom viac a viac. Okrem dlhšie nezvestnej 17-ročnej Kristíny Plevkovej, či jej rovesníčky Jasmíny Puškovej, bez stopy zmizli ďalší maloletí. Čo sa to deje? 

 

Pátracie tímy prosia verejnosť o pomoc pri hľadaní nezvestných maloletých dievčat, chlapca a matke s dvoma malými deťmi. Všetci zmizli len v priebehu niekoľkých dní.

Kristína Plevková (17) z Kysuckého Nového Mesta, prechode bytom v Žiline, má 160 centimetrov, strednú postavu, zelené oči, hnedé krátke vlasy, tetovanie v tvare písmena Z na predlaktí. Naposledy mala na sebe tričko hnedej farby s dlhým rukávom, modré rifle a čiernu šiltovku.

Nezvestná je od piatka (21. 7.), kedy odišla z miesta prechodného bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátila, pričom o sebe nepodala žiadne informácie, miesto jej pobytu je neznáme.

Kristína Plevová. ZDROJ: Polícia SR

17-ročná Jasmína Pušková je nezvestná viac ako tri mesiace. Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Martine po nej vyhlásilo pátranie 12. apríla tohto roku. Jasmína je 175 cm vysoká štíhlej postavy, má čierne vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe blečenú čiernu bomberu značky LOUIS VUITTON, modré rifle, čierne krátke tričko a biele tenisky. Jasmína má v pravej nosnej dierke piercing, na prstoch oboch rúk tetovanie. Na ľavom zápästí tetovanie MARKUS.

Jasmína Pušková. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Viac ako mesiac je nezvestné aj ďalšie 17-ročné dievča, Csilla Balogová z Rimavskej Soboty. Pátranie po nej bolo vyhlásené 20. júna, pričom naposledy mala na sebe oblečené obtiahnuté nohavice, čierne tričko CROPTOP, biele tenisky značky ADIDAS a bordový batoh značky VANS. Csilla má plnšiu postavu a čierne krátke vlasy.

Csilla Balogová. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

K nezvestným 17-ročným tínedžerom pribudol aj Alex Švec z Bratislavy, ktorý je v pátraní od 18. júla. Vysoký je 170 cm, má štíhlu postavu, čierne krátke vlasy a hnedé oči.

Alex Švec. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Tento mesiac, presne 24. júla, bolo vyhlásené pátranie aj po 34-ročnej Viere Gažikovej, ktorá v Michalovciach žije so svojimi dvoma malými dcérami 5-ročnou Sarou a 3-ročnou Jennifer. Viera je 160 cm vysoká a má priemernú postavu. Má čierne vlasy po plecia a hnedé oči.

Viera Gažiková. ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH
Sara Gažiková. ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH
Jennifer Gažiková. ZDROJ: ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.