Kategórie Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE VAROVANIE: Nechutný PODVOD na Slovákov! Zaplietli doň aj ZNÁMEHO moderátora, vieme DETAILY

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.zoznam.sk

BRATISLAVA – Dávajte si veľký pozor na to, komu otvoríte dvere do svojho domova. Po hlavnom meste sa totiž pohybuje podvodník, ktorý sa vydáva za pracovníka Billy, aby vzbudil v ľuďoch dôveru. Aj keď vám bude ponúkať produkty za podozrivo nízku cenu, nenaleťte mu.

Na podozrivého muža upozorňuje samotná Billa, ktorá dostala viacero upozornení od samotných občanov. “V Bratislave – Petržalke sa pohybuje doposiaľ neidentifikovaný muž, ktorý navštevuje obyvateľov priamo v ich domovoch a ponúka im tovar ako parfumy alebo predmety osobnej spotreby za podozrivo nízku cenu,” upozorňuje reťazec.

Podozrivý muž sa podľa informácií odvoláva na to, že je zamestnancom Billy a tvrdí, že pokiaľ majú ľudia vernostnú kartu BILLA Bonus, vie im tento tovar predať za nižšiu cenu. Pre zvýšenie svojej vierohodnosti má tiež podsúvať nepravdivú informáciu o spoločenskej udalosti v predajni na Muchovom námestí v Petržalke, ktorú má moderovať Michal Hudák.

billa
Ilustračné foto. Zdroj: Facebook/BILLA Slovensko

“Spoločnosť BILLA s.r.o. upozorňuje svoje zákazníčky a zákazníkov, že sa v plnej miere dištancuje od takéhoto konania. Príslušné konanie vykazuje známky protiprávnosti a príslušná osoba zneužíva a poškodzuje dobré meno spoločnosti BILLA s.r.o. Zároveň upozorňujeme, že tento doposiaľ neidentifikovaný muž sa môže presúvať aj do iných mestských častí Bratislavy a jej okolia,” dodáva reťazec.

V prípade, že máte nejaké informácie o podvodníkovi, kontaktujte bezplatnú zákaznícku linku Billa na čísle 0800 131 121 alebo sa obráťte priamo na Políciu SR na čísle 158. Rovnako sa na tieto čísla obráťte aj vtedy, ak váš tento muž bude chcieť navštíviť. Dávajte si pozor a nenaleťte žiadnym naoko lákavým ponukám.