Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE Zmizla naša 13-ročná dcéra EMMA! Zúfalá rodina prosí o pomoc: Nevideli ste ju?

Ilustračné foto. Zdroj: Polícia SR

SENEC – Pohotovostný pátrací tím (PPT) na základe žiadosti od rodiny vyhlásil pátranie po 13-ročnej Emme zo Senca. To, kde sa dievča nachádza, nie je známe. S prosbou o pomoc pri hľadaní sa pátrači obracajú aj na širokú verejnosť.

Aktualizované 21:15 – Nezvestné dievča bolo vypátrané. “Skvelá správa. Pred malou chvíľou sme prijali informáciu, že Emma H. sa našla a je v poriadku,” informoval večer Pohotovostný pátrací tím.


Pátranie po nezvestnom dievčati z Bratislavského kraja sa začalo v sobotu (2.3). Menovaná má výšku 160 cm, váhu 52 kg, hnedé dlhé vlasy a hnedé oči. Naposledy na sebe mala oblečené čierne nohavice a čiernu bundu a obuté biele tenisky značky Nike. Podľa rodiny môže mať aj čiernu šiltovku, uvádza PPT.

Aktualizované 12:30 – Pátranie po nezvestnej vyhlásila aj polícia. “Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Senci sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po 13-ročnej Emme H., ktorá sa včera (01.03.2024) o 17.30 hod nevrátila z vychádzky do centra pre deti a rodinu Bernolákovo. Jej terajší pohyb a pobyt nie je známy,” uviedla polícia. Podľa jej údajov mala naposledy oblečené bledé rifle dotrhané na kolenách, čiernu mikinu a čiernu šiltovku.

Zdroj: Polícia SR

Ak ste nezvestnú osobu videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 a Pohotovostný pátrací tím 0940 555 959.