Regióny Bratislava Top

NEHODA na starej Seneckej: Neprejazdný úsek a niekoľko zranených

Zdroj: FB / Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Na starej Seneckej ceste pri Ivanke pri Dunaji sa na križovatke s Nádražnou dnes ráno zrazili štyri osobné autá. Úsek bol neprejazdný. Obchádzka viedla cez Ivanku pri Dunaji a vodiči sa zdržali asi hodinu.

 

Ako uviedla polícia na sociálnej sieti Facebook, dnes v čase krátko pred 6 hodinou a 45 minútou došlo na križovatke Nádražná ulica – Ivanka pri Dunaji k dopravnej nehode troch vozidiel. “Podľa doterajších informácií vodič osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia pravdepodobne nedal prednosť v jazde vodičovi osobného motorového vozidla zn. Honda CR –V, a tak došlo k ich zrážke. V dôsledku tohto nárazu vozidlo zn. Škoda Octavia odhodilo do protismeru, kde následne narazilo do ďalšieho osobného motorového vozidla zn. Peugeot 308,” uviedla polícia.

Dvaja vodiči utrpeli ľahšie zranenia, s ktorými boli prevezení do jednej z bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie, kde im bude následne aj odobratá vzorka krvi na zistenie prítomnosti alkoholu. Polícia tiež informovala, že alkohol bol u tretieho vodiča vykonanou dychovou skúškou na miestne vylúčený. Škoda bola predbežne vyčíslená na 18 000 eur. “V tejto súvislosti žiadame vodičov, aby pri prejazde daným úsekom zvýšili svoju pozornosť a rešpektovali pokyny policajtov, ktorý tam dopravnú nehodu dokumentujú,” doplnila polícia s tým, že dalšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú v štádiu objasňovania.