Regióny Bratislava

Nevlastný syn hodil po otčimovi stoličku, ten mu útok oplatil bodnutím nožom

Ilustračný obrázok Zdroj : FB /Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Nevlastný syn v okrese Malacky hodil po otčimovi stoličku, ten mu útok oplatil bodnutím nožom. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková, policajtov na základe oznámenia o napadnutí vyslali v stredu 20. októbra krátko po 18:00 do rodinného domu v okrese Malacky.

 

“Na miesto sa dostavili hliadky z Obvodného oddelenia Policajného zboru (PZ) Malaciek, Rohožníka a tiež policajti bratislavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky,” uviedla hovorkyňa.

Podľa informácií polície, podozrivý 61-ročný muž spôsobil bodné poranenie kuchynským nožom do brucha 42-ročnému synovi svojej družky, ktorý bol u nich na návšteve. „Útoku nožom predchádzala vyostrená hádka medzi oboma mužmi, počas ktorej údajne 42-ročný muž fyzicky napadol svojho otčima a hodil po ňom stoličku,” uviedla Martiniaková. Dychová skúška u útočníka skončila s negatívnym výsledkom. Útočníka zadržali a eskortovali na policajné oddelenie. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu.