Regióny Bratislava Top

OBROVSKÝ ŠOK Známeho Slováka VYKRADLI! Prišiel som o veľa, sme v núdzi: Zlodeja zachytilo VIDEO, nespoznávate ho?

Zdroj: Instagram/Jovinecko

BRATISLAVA – Populárny influencer Filip Jovanovič, známy aj ako @jovinecko, má hlavu v smútku. Jeho novootvorenú prevádzku v Bratislave, v ktorej ponúka rôzne druhy jedál a vybraných káv, vykradli. Influencer o tom svojich fanúšikov informoval v pondelok, 15. apríla, na sociálnej sieti.

Známy influencer Jovinečko na sociálnej sieti uverejnil video, v ktorom svojich priaznivcov informuje o nešťastnej udalosti, ktorá sa mu stala. Jeho populárny bratislavský podnik totiž vykradli. Upozornil na to Refresher. „Ja nechápem, čo je zle s týmto svetom…“ zverejnil na Instagrame. „Chýba nám dosť veľa vecí z kuchyne, sme v núdzovejšom režime. Pátrame, zisťujeme. Neviem, čo sa deje“ povedal vo videu.

Okrem zdrvujúceho oznámenia zverejnil aj kamerový záznam, na ktorom jasne vidno, ako zlodej z kuchyne spotrebiče odnáša. „V nedeľu v noci nás vykradli. Našťastie tu nedržíme veľkú hotovosť ani nič vzácne. Ale škoda nám veru vznikla. Dotykačka, profi palacinkovače, grill, hotovosť, IPad a zopár drobností. Kávovar nezobrali, to potešilo,“ priblížil Filip pre Startitup.

Konštatuje, že jeho podnik musí teraz fungovať v núdzovom režime. V ponuke teraz bude krízové menu. „Naše gro jedál boli palacinky, všetky palacinkovače zmizli, takže momentálne máme len sendviče, banánový chlieb a nápoje,“ dodal.

Zdroj: Refresher.sk, jovinecko