Regióny Bratislava

Opitá vodička nabúrala do dvoch zaparkovaných áut. Nafúkala takmer 2 promile

Opitá vodička nabúrala do dvoch zaparkovaných áut. ZDROJ: FB Polícia Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Skutočnosť, že alkohol za žiadnych okolností za volant nepatrí, odignorovala ďalšia nezodpovedná vodička, ktorá si neváhala sadnúť opitá za volant a šoférovať. Jej jazda ulicami bratislavskej mestskej časti Staré Mesto sa skončila poškodením viacerých vozidiel. Informujú o tom bratislavskí policajti na sociálnej sieti.

 

„Vo štvrtok krátko pred 13.30 h viedla motorové vozidlo zn. BMW X3 po Lovinského ulici v smere na Búdkovú ulicu, pričom počas vedenia vozidla narazila najprv do zaparkovaného vozidla Mercedes a potom aj do zaparkovaného vozidla Peugeot 206,“ píšu policajti.

Policajti po príchode na miesto ženu podrobili dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá sa skončila s pozitívnym výsledkom – žene namerali 1,98 promile alkoholu v krvi.

Ako policajti ďalej informujú, škoda, ktorá bola pri nehode spôsobená, bola vyčíslená na 5 500  eur. „Žena bola obmedzená na osobnej slobode a po vykonaní potrebných úkonov umiestnená v cele policajného zaistenia. Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 51-ročná Csilla z Bratislavy,“ dodávajú policajti.

Policajti pripomínajú, že alkohol za volant neptrí. Apelujú na vodičov, aby boli zodpovední a neohrozovali svoj život a zdravie ako aj životy a zdravie ostatných účastníkov cestnej premávky.