Regióny Bratislava Top

OTRASNÁ SKÚSENOSŤ Neznámy muž sa ukájal pred deťmi. Bernolákovčania sú zdesení

Zdroj: Zoznam.sk

BERNOLÁKOVO – ,,Dievčatá, ženy, nežné pohlavie, dávajte si pozor.” Tak znejú úvodné slová desivého varovania, ktoré sa objavilo na sociálnej sieti. Obec Bernolákovo, ktorá sa nachádza neďaleko Bratislavy, máta neznámy muž. Číha na frekventovanej a najmä obľúbenej trase, ktorú navštevujú hlavne rodiny s malými deťmi. Učupený s rukou v nohaviciach sleduje ľudí a popri tom sa uspokojuje na viacerých miestach. Policajti však o ničom nevedia.

 

V obci Bernolákovo sa ukrýva niekoľko krásnych miest na voľnočasové aktivity. Obľúbenou vychádzkovou trasou je aj cyklochodník, ktorý vedie cez celé Bernolákovo až do susednej obce, Novej Dedinky. Okrem bežcov či cyklistov sa po ňom radi prejdu aj rodinky s deťmi. Cyklochodník totiž lemuje miestny potok, v ktorom sa zdržiavajú kačky s malými káčatkami. Deti radi pozorujú tiež miestne ondatry. Tie sa smelo potulujú po brehu potoka.

 

Cyklochodník, ktorý vedie cez obec Bernolákovo je obľúbenou trasou nejednej rodinky. Zdroj: Zoznam.sk

Idylku však v posledných dňoch prekazil neznámy muž. Skrytého v kríkoch ho zahliadli obyvatelia Bernolákova na niekoľkých miestach, ako sa ukája na verejnosti. Vyhľadáva frekventované trasy, na ktorých sa hrajú najmä deti, či sa nachádzajú osamelé bežkyne. Otrasnú skúsenosť s onanujúcim mužom mala aj pani Viktória, ktorá bola práve na prechádzke so svojou dcérkou na cyklistickom chodníku v smere do Novej Dedinky. ,,S malou sme vybehli do kopčeka na pole, kde som si všimla chlapa pri strome s výhľadom na lavičky. Najskôr som si myslela, že čúra. Išli sme späť k lavičkám a všimla som si, že sa plíži pričupený na poli za burinou a sleduje nás, tak sme naňho pozerali a ako nás zbadal, začal utekať preč,” opísala správanie neznámeho muža. Po ceste domov ho však opäť stretli. ,,Smerom naspäť kúsok odtiaľ v lese stál a zas si honil. Keď sme mu začali nadávať, tak len utiekol,” doplnila Viktória.

 

Deti rady pozorujú v okolí chodníka kačky a ondatry. Zdroj: Zoznam.sk

Opis neznámeho

Po zverejnení varovného statusu pani Viktórie sa na sociálnej sieti spustila vášnivá debata. Postupne začali Bernolákovčania pridávať do komentárov jeden popis za druhým, podľa ktorých je neznámy muž vo veku 35 až 40 rokov. Zahliadli ho v červených šortkách a modrom tričku s dlhými rukávmi. ,,Ja som podobného človeka videl v dedine na Trnavskej z auta. Čupel pred plotom pri ceste,” napísal na sociálnej sieti Štefan, ktorý mal podozrenie, že videl rovnakého muža.

 

Muž číhal medzi húštinou na poli. Zdroj: Zoznam.sk

Policajti o tom netušili

Svedkovia však nevhodné správanie muža nenahlásili. ,,Občania podceňujú podobné situácie a nevolajú políciu včas, aby sa predišlo najhoršiemu. Príkladom je aj to, aké skúsenosti a zážitky si podávajú na sociálnej sieti namiesto toho, aby zavolali policajnú hliadku,” povedal pre Zoznam.sk náčelník obecnej polície Bernolákovo Milan Krampl s tým, že uvedený prípad neevidujú a nik nežiadal o pomoc polície. ,,Na uvedený prípad nás nik nevolal, ale v každom prípade sa tým budeme zaoberať a ak zistíme prinajmenšom porušenie priestupkového zákona, môžeme pristihnutej osobe udeliť na mieste sankciu,” doplnil náčelník obecnej polície. V podobnom duchu sa vyjadrili aj štátni policajti, ktorí neevidujú žiadne oznámenie o nevhodnom správaní sa muža.

 

Muža videlo onanovať  niekoľko ľudí na rôznych miestach. Zdroj: Zoznam.sk

*V prípade akýchkoľvek podozrení, neváhajte kontaktovať políciu na všeobecnom čísle 158 alebo priamo obecnú políciu v Bernolákove cez kontakt 0918 88 22 22.

Mohlo by vás zaujímať: