Regióny Bratislava Top

PROBLÉM známeho youtubera! Hľadá ho HAKA

Známy youtuber údajne ukradol auto. Zdroj: Facebook / HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

BRATISLAVA – Jeho umelecké meno je Tuči Thug a je známy najmä vďaka svojim videám s raperom Patrikom Vrbovským alias Rytmusom. Tentokrát sa však nezviditeľnil po boku rapera. Údajne si zavaril na poriadny problém.  Za všetkým má byť neoprávnené používanie cudzieho auta. Youtuber tvrdí, že ho to mrzí.

 

Tuči Thug sa preslávil svojimi vtipnými videami, ktoré natáčal spolu s Rytmusom. Neskôr však začal vydávať aj svoje vlastné hudobné videoklipy a snažil sa preraziť ako raper. Živil sa však vraj ako pomocný kuchár. No a práve v tomto zamestnaní sa podľa informácií Štefana Farkaša z HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov raper dopustil krádeže.

Práve v jeho práci malo dôjsť k spomínanému odcudzeniu vozidla. Tuči si údajne vzal kľúče od služobného auta a odišiel. “Moja dcéra je v nemocnici a potrebujem auto. Tak svojim kolegom hlásil, že si berie kľúče od služobného vozidla . Je to otázka života a smrti . Bez súhlasu majiteľa berie kľúče a s autom mizne. Majiteľ na krádež spočiatku reaguje podráždene, ale chce veriť, že asi bol zamestnanec mimo a možno skutočne potreboval auto súrne. Od krádeže ale ubehlo viac dní a už stráca trpezlivosť. Tučiho kontaktuje a informácie od zlodeja ho nepotešia. Žiadna chorá dcéra… Auto ukradol a je sním v Belgicku, kde chce zostať žiť..Majiteľ práve teraz podáva trestné oznámenie,“ napísal Farkaš na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook / HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

K príspevku tiež Farkaš priložil zvukovú nahrávku, kde Tuči vysvetľuje, že jeho cieľom nebolo auto ukradnúť. “Mal som v pláne mu ho vrátiť naspäť, lebo to nie je moje auto. Viete. Auto som mu mal vrátiť v nedeľu, ale som sa vyskytol v takej situácii, že som ostal na ulici aj s malou dcérou.” S autom totižto odišiel do zahraničia, kde plánuje začať nový život.

Zdroj: Facebook / HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Veľmi ho to mrzí

Pod príspevkom pravdepodobne reagoval aj samotný youtuber zo svojej sociálnej siete Tuči Thug Gang. “Dnes som urobil blbosť, ktorú uznávam. Ukradol som auto svojmu zamestnávateľovi . Viem, môžem napísať čokoľvek, ale už to nemám ako zmeniť . Moc ma to mrzí. To je fakt . Žiadne logické vysvetlenie nemám. Bol to skrat spôsobený tím, že sa mi dlhodobo nedarí.” 

Zdroj: Facebook / HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

Plánoval totižto začať nový život v zahraničí, avšak sa tam nemal ako dostať. “Žiaľ, otočilo sa mi veľa ľudí chrbtom a aj najbližší kamaráti. Chcel som začať od začiatku a nevedel som sa dostať do zahraničia ináč, ako na ukradnutom aute. Majiteľ vie, kde je auto a čoskoro si príde po neho. Mrzí ma, že som Vás sklamal. Sklamal som aj sám seba.”

Na predmetnom profile sme sa ho pokúsili kontaktovať, či je to skutočne on. Čo nám len stroho potvrdil, ale k predmetnej veci sa bližšie nevyjadril. Taktiež sme zatelefonovali aj majiteľovi vozidla. Ten nám však taktiež nechcel poskytnúť viac informácií.

Na oficiálnej stránke polície sa nám skutočne podarilo objaviť, že predmetné auto je kradnuté a polícia po ňom pátra. Oslovili sme preto hovorcu bratislavskej polície, ktorý pre zoznam.sk povedal, že “v súvislosti s vami uvedeným prípadom evidujeme na príslušnom útvare Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku trestné oznámenie vo veci podozrenia z trestného činu neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. Uvedeným oznámením sa v súčasnosti zaoberáme.”

Zdroj: minv