Regióny Bratislava Domáce

ŠOKUJÚCE VIDEO V strede cesty trčala žene HLAVA z auta: Čo sa stalo? Drsná vlna kritiky! TOTO je dôvod záhadnej jazdy

Vodička zastala v strede vozovky. Zdroj: Facebook

SVÄTÝ JUR – Vodičovi kamióna sa stala počas jazdy veľmi záhadná vec. Vodička pred ním z ničoho nič zastavila svoje vozidlo a vyklonila hlavu z auta. Potom rýchlo odišla. Komentujúci prišli s rôznymi teóriami, čo sa stalo. Rozuzlenie priniesla samotná vodička, ktorá sa k veci tiež vyjadrila.

Vodička z ničoho nič zastala v strede vozovky. Nič netušiaci vodič vozidla za ňou zastavil. Myslel si, že pani odpadla, nakoľko mala hlavu dole v otvorených dverách.

Ohľaduplný šofér kamióna jej chcel pomôcť. Dvere sa ale rýchlo zavreli a pani podľa neho “odfrčala” preč. “Nechápal som to celé, čo sa udialo,” napísal rozrušený vodič k videu, ktoré zverejnil na sociálnych sieťach.

Pod príspevkom sa okamžite spustila vlna ostrej kritiky. “Choré toto, čo sa deje na cestách. Polovica by neprešla ani novými testami a ďalšia polka by mala problém s psychotestami,” napísal rozhnevane Dominik. “No nič. Asi bola naje**** a grckala,” napísal svoj postreh anonymný prispievateľ. Niektorí ju v komentároch dokonca obviňovali, že zahadzovala nejaké zvieratko: “Či tam nevyhodila alebo nevidela nejaké zvieratko.”

Vodička zastala v strede vozovky. Zdroj: Facebook

Vodička zareagovala

Pod príspevkom sa ozvala aj vodička auta z videa. Volá sa Petra a je v 20. týždni tehotenstva. Od 2:00 mala ranné nevoľnosti a kŕče v bruchu. Musela však odviezť dcéru do škôlky, a potom utekať k lekárovi.

Vodiča auta, ktorý zastavil za ňou, si v tom zhone vôbec nevšimla. Keďže zastala v strede vozovky, dlho tam nechcela stáť, aby do nej nejaký šofér nenabúral, ako sama uviedla. “Veľmi pekne vám ďakujem, že ste mi chcel pomôcť, aj som vás vychválila manželovi, ktorý potom prišiel domov a odviezol ma k doktorovi,” napísala svoju vďaku.

Kamionistu, ktorý zastavil, si všimla až neskôr v spätnom zrkadle. Videla, ako sa vracia do kamióna, preto už nezastavila. Ona aj jej manžel sú vďační tomuto ohľaduplnému šoférovi, ktorý zastavil a chcel jej pomôcť.

Video z celej udalosti nájdete TU.