Krimi Regióny Bratislava Top

ŠOKUJÚCI ÚTOK Mladej záchranárke VRAZILI sklenenú FĽAŠU do tváre! Hodiny ma v nemocnici zošívali, opisuje hrôzu: Hľadajú páchateľov

Zdroj: Facebook, Pexels (ilustračné)

ŠTRKOVKA – Išla iba vyvenčiť psov k jazeru, keď ju nečakane napadli zrejme rybári so sklenenou fľašou. Útok zažila žena, ktorá pracuje ako záchranárka, pri vodnej ploche Štrkovka v Ivanke pri Dunaji. Cez sociálnu sieť aj polícia hľadá svedkov, ktorí by pomohli objasniť, kto za útokom stál.

K incidentu došlo vo štvrtok (23. mája) popoludní. “Hľadám prípadných svedkov, okolo 14-tej na Štrkovke napadol starší muž sklenenou fľašou viacerými údermi mladšiu ženu, ktorá skončila s viacpočetnými zraneniami tváre,” uviedla vo výzve na sociálnej sieti Simona. Dodala, že išlo o dvojicu mužov, pravdepodobne rybárov.

To, čo sa v osudnú chvíľu pri jazere odohralo, priblížila samotná obeť útoku. “Jediné, čo som robila, že som hádzala palicu do vody, kde ju lovil pes na vodítku. Nikdy nie sú na voľno. Som rada, že psíky sú v poriadku a odniesla som si to iba ja. Ale bola to iba ozvena od chrbta, “čo plašíte ryby?” a už som dostala fľašou cez tvár. Udice ani nič iné som nevidela. Dávam si na to pozor, ale evidentne nie dostatočne,” opísala momenty hrôzy Barbara.

Zranenia, ktoré jej spôsobili, vyžadovali ošetrenie. Dve hodiny ma šili v Univerzitnej nemocnici Bratislava v Ružinove,” priblížila následky, ktoré dokumentuje fotografia. Ako dodala, snímku vyhotovila, pretože chce podať trestne oznámenie. “Pomohla mi pani, ktorej meno neviem, ale, ak to číta, ďakujem,” dodala.

Polícia už prípad vyšetruje, o pomoc žiada verejnosť

Aktualizované: Prípadom sa už intenzívne zaoberá polícia. “Policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony s cieľom náležitého objasnenia tohto prípadu, ako aj vyvodenia trestnoprávnej zodpovednosti,” uviedla polícia

Taktiež sa obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc. “V prípade ak ste boli svedkami tohto incidentu prípadne disponujete informáciami ktoré by pomohli objasniť tento incident, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158, formou súkromnej správy na FB Polícia SR – Bratislavský kraj, prípadne tak urobte osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,” dodali policajti.