Regióny Bratislava

Starší muž mal NAPADNÚŤ mladú ženu počas prechádzky so psami

Ilustračné foto. Zdroj: Polícia SR

BRATISLAVA – V blízkosti jazera v katastrálnom území Ivanky pri Dunaji došlo k fyzickému napadnutiu mladej ženy počas toho, ako venčila psov, starším mužom. V dôsledku toho utrpela žena viaceré zranenia. TASR o tom informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

“Policajti príslušného útvaru Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci sa v súčasnosti intenzívne zaoberajú objasňovaním okolností incidentu, ku ktorému došlo v priebehu štvrtkového popoludnia (23. 5.),” uviedol Szeiff.

Doplnil, že policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony s cieľom náležitého objasnenia tohto prípadu, ako aj vyvodenia trestnoprávnej zodpovednosti. “Súčasne sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc. V prípade, ak ste boli svedkami tohto incidentu, prípadne disponujete informáciami, ktoré by pomohli objasniť tento incident, kontaktujte políciu,” povedal Szeiff. Ľudia tak môžu urobiť na bezplatnom čísle 158, formou súkromnej správy na sociálnej sieti, prípadne môžu prísť osobne na ktorékoľvek policajné oddelenie.