Tak toto ministrov nepoteší! Známa reštaurácia im zakázala vstup

BRATISLAVA – Bratislavský Dunajský Pivovar sa s tým nekašle. Svoj zoznam neželaných hostí rozšíril o poriadny kopec osobností. A nie len tak hocijakých. Je v ňom celý rad známych mien a to priamo z úradu vlády.

 

Známa reštaurácia už má toho zrejme dosť. Ťažké srdce má na celý úrad vlády. Rozšírila tak svoj zoznam neželaných hostí o zvučné mená politiky. Ak sa vyberú na romantickú večeru práve sem, môžu na to rýchlo zabudnúť. Zamestnanci ich jednoducho nepustia. To, že ich táto správa nepoteší je viac než istá. Reštaurácia ponúka nádherný výhľad na bratislavské skvosty priamo z lode a o tento zážitok prídu.

Zverejnili dokonca vizuálnu pomôcku. Ak by sa náhodou chceli ministri zamaskovať za niekoho iného. ,,Tu máme tú základnú pre náš personál aby ste boli opoznaní, predsa cez tie rúška v médiách vás nie každý pozná podľa tváre. Blacklist, keď chcete zoznam neželaných hostí sme rozšírili o štátnych tajomníkov a o nespornú ikonu pandémie @marek_krajci_nrsr,“ uvádza reštaurácia na sociálnej sieti.

Príspevku reštaurácie sa ľudia okamžite chytili a začali ho zdieľať rýchlosťou blesku. Mnohí takéto rozhodnutie podporujú a dokonca sa pýtajú, či sa dá zoznam rozšíriť aj o ďalšie mená.

Na tento výľad môžu ministri zabudnúť

Zdroj: FB / Dunajský pivovar

Viac o téme: blacklist, hostia, minister, pivovar, reštaurácia, vláda, zoznam

Súvisiace články