ŤAŽKÁ NEHODA Čelný náraz úplne ZDEVASTOVAL autá

ČASTÁ – Hrôzostrašná nehoda, ktorú obaja vodiči akoby zázrakom prežili, sa stala včera večer krátko po 19:00. Autá skončili úplne zdevastované. Momentálne prebieha vyšetrovanie okolností nehody, informujú o tom bratislavskí policajti.

 

Vážna nehode sa stala medzi obcami Častá a Dubová. Zatiaľ z nezistených príčin mal vodič Toyoty RAV4 s bratislavskou evidenčnou poznávacou značkou pri predchádzaní pravotočivej zákruty vojsť do protismeru, kde sa čelne zrazil s vodičom Renaultu Megane s pezinskou evidenčnou poznávacou značkou. Rana autá úplne zničila a nezostalo z nich nič len pokrčené plechy.

Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj

Našťastie sa však 40-ročnému vodičovi Toyoty takmer nič nestalo a zranil sa len ľahko, 30-ročný vodič Renaultu však bohužiaľ utrpel ťažké zranenia. „Obaja vodiči boli prevezení k ošetreniu do nemocníc. Škoda ktorá bola dopravnou nehodou spôsobená bola vyčíslená na cca. 50.000 ,-€,“ informovali policajti.

Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj

Ďalej tiež upozornili, že „z dôvodu dokumentovania tejto dopravnej nehody bol uvedený úsek obojsmerne uzavretý do 22.00 h, následne bola cesta sprejazdnená. Vyšetrovaním bližších okolností, ktoré tejto dopravnej nehode predchádzali sa zaoberajú bratislavskí dopravní policajti.“

Viac o téme: Častá, čelná zrážka, Dubová, nehoda, škoda, zranenia

Súvisiace články