Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

Totálny HNUS: VIDEO Muž pri pamätníku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vykonáva túto NECHUTNÚ potrebu! Je toto normálne?

ZDROJ: Mladí proti fašizmu/Insta

SLOVENSKO – Totálna neúcta! Video, ktoré na internete obletelo celé Slovensko, poburuje mnohých Slovákov. Na zázname je totiž jasne vidieť ako neznámy muž bež štipky hanby vykonáva potrebu pri pamätníku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Podľa autora videa má tieto nechutnosti pravidelne opakovať.

Muž, ktorý je zobrazený na videu, vyzerá, že beží, následne sa pristaví pri pamätníku a utrie, či vysmrká si nos, následne to vyzerá, že si ešte odpľuje a pokračuje ďalej. Ako píše autor videa, muž má tieto nechutnosti opakovať dokonca pravidelne a zhruba v rovnakom čase, keď okolo prechádza.

Ľudia sú v komentároch pod videom, ktoré bolo uverejnené na stránke “Mladí proti fašizmu”, z jeho správania pobúrení. Niektorí navrhujú nahlásiť dané správanie polícii. Iní zasa poukazujú na kultúru nášho národa.

„Prosím, nezvážil niekto to nahlásiť na políciu, aby ho riešili za výtržnosť? Nemôže toto predsa niekto robiť a ešte aj opakovane,“ píše jedna z komentujúcich.

„Zatratený národ… už strácam všetku nádej,“ pripája sa ďalší.

„Toto nie je človek, toto je degenerát. Milí Slováci, prajem vám, aby ste sa stali ako druhé Švajčiarsko. Ale vždy, keď ma prekvapí nenávisť ľudí na Slovensku voči Ukrajincom, dúfam, že čoskoro mnohí Slováci pochopia, že Rusi pre nich nie sú bratia a že je lepšie byť s Ukrajinou a Ukrajincami kamarátmi,“ napísal iný komentujúci.