Regióny Bratislava Top

TRAGÉDIA v Bratislave! Z 11. poschodia vypadol 12-ročný chlapec

tragédia, chlapec, Petržalka

BRATISLAVA – Obrovská tragédia sa stala v stredu v bratislavskej Petržalke. Z 11. poschodia panelákového domu vypadlo dieťa. Privolaným záchranárom sa ho napriek snahe nepodarilo zachrániť. Podľa informácii tvnoviny.sk by malo ísť o 12-ročného chlapca.

 

Nešťastie potvrdila aj bratislavská krajská hovorkyňa Veronika Martiniaková. “Dnes v čase krátko po 18:00 h sme na linke 158 prijali oznámenie o páde maloletej osoby z 11. poschodia jedného z bytových domov v Bratislave. Všetky záchranné zložky sa okamžite dostavili na miesto. Aj napriek snahe záchranárov sa maloletú osobu nepodarilo zachrániť,” informovala hovorkyňa.

Zásah záchranárov na mieste udalosti potvrdila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová. “Tím záchranárov sme vyslali na pomoc dieťaťu. Vzhľadom na citlivosť prípadu a fakt, že ide o maloletú osobu, však viac informácií neposkytneme,” uviedla.

Vyšetrovateľ už v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Ďalšie okolnosti tragédie sú v štádiu objasňovania.