BRATISLAVA – V jednom z bratislavských nočných klubov sa stala tragédia. O život mal prísť jeden človek, ďalšie dve osoby sú v kritickom stave.
Aktualizované 11:00 – Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR potvrdilo, že prijalo v noci viacero volaní zo spoločenskej akcie vo Vlčom hrdle v Bratislave, pri ktorých bolo podozrenie na intoxikáciu drogami. Záchranku vyslali aj k 27-ročnému mužovi s poruchou vedomia a zástavou srdca. Ten však počas prevozu do nemocnice zomrel. OS ZZS o tom informovalo na sociálnej sieti.
„Tesne po tretej hodine ráno sme vyslali ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci k 27-ročnému mužovi s poruchou vedomia a zástavou srdca. Záchranári muža úspešne zresuscitovali a transportovali do nemocnice. Počas prevozu, žiaľ, zomrel,“ informovalo OS ZZS.
Záchranári tiež krátko po piatej hodine ráno vyslali sanitku k 27-ročnej žene s poruchou vedomia. V ťažkom stave bola podľa ich slov transportovaná do nemocnice v Ružinove. Zároveň 28-ročnú ženu s poruchou psychiky a správania záchranári po prvotnom ošetrení transportovali do rovnakej nemocnice, dodalo OS ZZS.
09:00 – Podľa informácií TV JOJ na mieste zomrel muž, ktorého sa nepodarilo oživiť. Ďalšie dve ženy sú v kritickom stave, jedna z nich je v nemocnici na ARO. K nešťastiu došlo v nočnom klube vo Vlčom hrdle.
Ako uvádza televízia, viacero ľudí sa malo otráviť drogami. Údajne im prišlo pred koncom akcie zle a ľudia im zavolali sanitku. V tom čase mali byť pri vedomí, ich zdravotný stav sa neskôr výrazne zhoršil. Na mieste od rána zasahujú všetky záchranné zložky.
Komentáre k článku