Regióny Bratislava

V Bratislave sa strieľalo. Postrelený bol podvodník, ktorý sa skrýval pred políciou

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

BRATISLAVA – Jedného zraneného si vyžiadala popoludňajšia streľba na ulici M. Sch. Trnavského v bratislavskej Dúbravke. Muža previezli do nemocnice. Informujú o tom policajti na sociálnej sieti.

 

“Dnes v popoludňajších hodinách sme prijali oznámenie, v zmysle ktorého malo prísť ku konfliktu medzi dvoma mužmi a následnému postreleniu jedného z nich na ulici M. Sch. Trnavského v Bratislave,” uviedli policajti. Vzhľadom na počiatočné štádium vyšetrovania bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť.

“Môžeme potvrdiť, že sme vyslali záchranárov k postrelenému mužovi. Záchranári ho transportovali do jednej z nemocníc v Bratislave. Počas prevozu bol pri vedomí,” doplnila hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.

K streľbe malo dôjsť včera okolo 12:45 hod. Dôvodom streľby bola podľa polície roztržka medzi dvomi mužmi kvôli pokusu o krádež košíku s kvetmi. ,,Medzi mužmi malo prísť k slovnému konfliktu a po tom, ako chcel neznámy muž z miesta odísť mal druhý muž použiť varovný výstrel do vzduchu z legálne držanej zbrane. Následne malo prísť medzi mužmi k fyzickému napadnutiu, pri ktorom vyšiel zo zbrane jeden výstrel a zasiahol neznámeho muža do nohy,” uviedla polícia na sociálnej sieti

Podľa slov polície si však obeť streľby snažila ranu ošetriť sama, nakoľko bola hľadaná políciou. ,,Odsúdený podvodník nenastúpil v januári do basy. Skrýval sa. Včera ho niekto prichytil na svojom pozemku a postrelil ho. Podvodník ušiel a chcel sa sám ošetriť,” píše ďalej polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky