VAROVANIE Internet ani TELEVÍZIA nepôjdu celé HODINY: Najväčší operátor hlási VEĽKÝ výpadok

SLOVENSKO – Najväčší slovenský operátor, Orange, hlási niekoľko výpadkov svojich služieb. Tisícky ľudí ostanú bez televízie aj internetu.

Dnes a zajtra dôjde podľa informácií portálu startitup.sk k prerušeniu poskytovania služieb vo viacerých okresoch. Za problémy údajne môžu práce, ktoré vykonáva spoločnosť Slovak Telekom, tvrdí Orange.

Dnes ráno sa výpadok začal v obci Zemianske Kostoľany a v obci Mútne. V Zemianskych Kostoľanoch hlásia dobu výpadku až na 660 minút, teda do 18. hodiny večer. V Mútnom sa musia zaobísť bez televízie a internetu zhruba do 14. poobede.

Zajtra môžu poruchu vysielania či siete zaznamenať obyvatelia Belej, kde má k výpadku dôjsť medzi pol ôsmou ráno až jedenástou hodinou dopoludnia.

Zajtra hrozí 165-minutový výpadok siete medzi 12.00 až 14.45 h aj vo viacerých oblastiach mesta Trenčín. Má ísť o ulice Javorinská, Jána Zemana, Puškinova, Poľná, Sasinkova, Stromová, Karpatská, Karpatská/A, Rybárska, Legionárska, Úzka, Riznerova, narcisová, Javorinská/A, Bottova, Biskupická, Nozdrkovce.

„Za prípadné komplikácie sa vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie. V prípade, že vám po ukončení výpadku nefungujú služby, reštartujte prosím vaše zariadenia,“ ospravedlňuje sa Orange na svojom webe.

Výpadok siete môžu zaznamenať obyvatelia Žiliny v časti Strážov aj 13. marca. Malo by ísť o výpadok trvajúci 480 minút, od 7.30 do 15.30 h.

To isté platí aj pre lokalitu Hrabičov v čase medzi ôsmou hodinou ráno až do ôsmej večer, teda celých 720 minút.

 

 

Viac o téme: internet, operátor, Orange, televízia, výpadok

Súvisiace články