Regióny Bratislava Trnava Nitra

VEĽKÝ ZÁSAH NAKA! Akcia CIRKUS bola úspešná: Zadržali až 11 ľudí

Ilustračná foto: Zdroj: minv.sk

BRATISLAVA/TRNAVA/NITRA – Polícia obvinila zo závažnej drogovej trestnej činnosti sedem ľudí. Údajne mali obchodovať s heroínom. Zadržali ich v rámci akcie Cirkus na viacerých miestach Slovenska. Počas akcie Národnej kriminálnej agentúry na odhalenie organizovanej skupiny zadržali celkovo 11 osôb. Polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

 

“Sedem osôb vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi spáchaného formou spolupáchateľstva,” spresnila polícia s tým, že sú vo väzbe.

Policajti vykonali viaceré domové prehliadky a prehliadky vozidiel v Bratislave, Vinosadoch, Šali a Piešťanoch. “Policajti zaistili značné množstvo heroínu, približne 250 gramov heroínu, čo zodpovedá asi 3 000 bežným jednotlivým dávkam drogy,” dodala polícia.

Organizovaná skupina mala pôsobiť v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji. Zaoberať sa mala distribúciou omamnej látky heroín. “Túto skupinu mal podľa zdokumentovaného dôkazného stavu zastrešovať, riadiť a koordinovať Dušan B. z Bratislavy,” ozrejmila.

Galéria
NAKA zasahovali proti obchodníkom s heroínom. ZDROJ: FB/Polícia SR
NAKA zasahovali proti obchodníkom s heroínom. ZDROJ: FB/Polícia SR
NAKA zasahovali proti obchodníkom s heroínom. ZDROJ: FB/Polícia SR
navigate_before
navigate_next