Regióny Bratislava Top

VIDEO Bratislavské trhoviská: Dodržiavajú ľudia opatrenia?

Fresh Market v Bratislave. Zdroj: Zoznam.sk

BRATISLAVA – Sobotné dopoludnia patria tradične nákupom čerstvej zeleniny a ovocia na trhoviskách. Je to pravidelný rituál mnohých Bratislavčanov. Kým Trhovisko Miletičova navštevujú predovšetkým staršie generácie Bratislavčanov, mladší si obľúbili Fresh Market neďaleko jazera Kuchajda.

 

Fresh Marekt sa posledné roky stal obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre rozmanitosť tovaru. Okrem čerstvého ovocia a zeleniny, tu nájdete obchody s medzinárodnými produktami a tiež rôzne prevádzky s rýchlym občerstvením. Bratislavčania toto miesto vyhľadávajú aj pre čerstvé morské a sladkovodné ryby, či širšiu ponuku mliečnych výrobkov, alebo čoraz populárnejšie vegánske produkty. Väčšina návštevníkov v sobotu už miesto rúšok nosila respirátory, hoci tie budú povinné v obchodoch až od pondelka.

 

Trhovisko Miletičova pozná snáď každý Bratislavčan. Ľudia toto miesto stále vyhľadávajú pre jeho atmosféru. Hoci mnohí na sociálnych sieťach upozorňovali, že väčšina predávajúcich a aj návštevníkov je bez rúšok, v sobotu dopoludnia to tak nebolo.