Regióny Bratislava

VIDEO Ďalší úder DROGOVÉMU BIZNISU! Bratislavčanovi hrozí až 15 rokov za mrežami

Policajti zadržali 39-ročného Bratislavčana. Zdroj: KR PZ BA

BRATISLAVA – Bratislavskí kriminálni policajti odhalili drogový biznis. Stalo sa tak v stredu (29. 9.) vo večerných hodinách v rámci policajnej akcie s názvom “Posledná večera”. V rámci nej zadržali 39-ročného Bratislavčana. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

 

Priblížil, že v rámci akcie vykonali na základe súhlasu sudcu domovú prehliadku a prehliadku dvoch motorových vozidiel. “Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi formou spolupáchateľstva 39-ročnému Jánovi Ch.,” uviedol.

Obvinený mal podľa polície distribuovať a predávať drogy viacerým osobám, ktoré zadržali a obvinili v rámci policajných akcií Sodoma a Gomora. Szeiff doplnil, že v rámci poslednej realizácie došlo k zavŕšeniu vyšetrovania celej skupiny osôb, ktoré predávali a distribuovali drogy na území Bratislavského kraja.

V prípade preukázania viny pred súdom hrozí obvinenému trest odňatia slobody na desať až 15 rokov. Vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné stíhanie obvineného.