Regióny Bratislava

VIDEO Na trhovisku Miletičova došlo k netradičnej situácii. Pomôcť musel aj Chren

Zdroj: FB / Trhovisko Miletičova

BRATISLAVA – V bratislavskom Ružinove nedávno zažili zaujímavú situáciu. Pri odchode z Trhoviska Miletičova sa totiž neznámemu pánovi podarilo pri páde poškodiť rampu, ktorá oddeľovala trhovisko od verejného parkoviska. Zrejme bol, ako sa ľudovo povie, “pod parou”. Na situáciu upozornil ružinovský starosta Martin Chren. 

 

Starosta Ružinova Martin Chren na Facebooku uverejnil status s videom, kde je jasne vidieť pána, ktorý sa ledva potáca po chodníku. “Myslite na to, že silné slniečko môže byť zradné a pitný režim by mal zahŕňať hlavne vodu, a nie len iné nápoje,” píše na sociálnej sieti. Podľa jeho slov po pánovi pátrali. A to z dôvodu, aby opravu zlomenej rampy zaplatil. 

Na podguráženého pána upozornil ružinovský starosta. Zdroj: FB / Martin Chren – starosta Ružinova

Pod statusom sa strhla búrlivá diskusia, kde sa ľudia humorne, aj kriticky vyjadrovali na adresu podguráženého pána.

Glob.sk zaujímalo, ako celá udalosť dopadla a aká škoda vznikla Trhovisku Miletičova. Podľa manažéra trhoviska Richarda Pittnera išlo o rampu vnútri od parkoviska, čiže o druhú rampu, ktorá oddeľuje verejné parkovisko od samotného trhoviska. “Daný človek sa nasledujúci deň ozval s tým, že škodu, ktorú spôsobil, zaplatí. Zlomením rampy vznikla škoda zhruba 200 eur,” vysvetlil.