Regióny Bratislava Top

VIDEO OŽRATÍ fanúšikovia sa predviedli v PLNEJ paráde: Hokejové hry sa zmenili na krvilačnú ARÉNU

Po zápase sa strhla bitka medzi fanúšikmi. ZDROJ: Polícia Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Winter Games mali byť oslavou hokeja. Ale, žiaľ, stali sa aj príležitosťou pre ultras z radov fanúšikov, aby prezentovali svoju silu mimo štadióna.

 

Na sociálnych sieťach sa počas hier objavovali správy, že slovanistickí ultras sa chystajú na fanúšikov súperov ich tímu. A o tom, že sa len nechystali, svedčí aj bitka, ktorá sa strhla včera po zápase na benzínke oproti Slovnaftu.

„Po Winter Classic sa na Bajkalskej ulici oproti Slovnaft pumpe strhla bitka a bola tam zbitá žena na zemi s košickou čiapkou a dresom. Predpokladám, že ju napadli slovanisti. Aj by som jej pribehol pomôcť, ale reálne za nami stálo asi 30 ožratých a dosť agresívnych slovanistov. Verím, že slečna je v poriadku, lebo šupu dostala riadnu,“ píše sa na sociálnej sieti.

Na celý incident zareagovala aj bratislavská polícia. Policajti páchateľa zadržali priamo na mieste bezprostredne po incidente. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave o tom informovalo na sociálnj sieti.

“Objasňovaním príčin tohto incidentu, ako aj vyvodením trestno-právnej zodpovednosti sa v súčasnosti zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III,” uviedla polícia.

Komentáre pod videom, ktoré zachytáva celý incident,  nenechali na seba dlho čakať. Bitku a správanie sa hokejových fanúšikov jednoznačne odsudzujú. „Treba mu dať jeden z pekných trestov! Ak nič iné, aspoň zákaz vstupu na futbal na 30 rokov v celej EÚ,“ vyzýva jeden z prispievateľov.

„Škoda,  že sa to skončí len ako priestupok proti spolnažívaniu a dotyčný dostane až 33eur!!! pokutu, ako vravi zakon v slovakistane,“ pridáva svoje rozhorčenie ďalší.

No a ozval sa aj jeden džentlmen: „To bol asi veľký hrdina, keď si trúfol na ženu.“