Regióny Bratislava

VODIČI, POZOR! V Bratislave komplikujú dopravu NEHODY a KOLÓNY

Ilustračné. ZDROJ: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – V Bratislave v pondelok ráno komplikujú dopravu nehody a kolóny. Informuje o tom Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

 

Na nábreží pri Námestí Ľudovíta Štúra v smere k nákupnému centru je pre nehodu kolóna. Vodiči sa zdržia asi 20 minút. Na Vrakunskej ulici pred križovatkou s Podunajskou ulicou v smere z centra je nehoda. Premávka sa v oboch smeroch spomaľuje. Na Račianskej ulici v smere do centra si vodiči počkajú do desať minút.

Kolóna do desiatich minút je aj na diaľnici D2 v úseku Lozorno – Stupava – Lamač. Vodiči sa zdržia 20 minút aj na diaľnici D1 v úseku Senec – Zlaté Piesky – Prístavný most – Petržalka.

Na Tajovskej ulici v úseku medzi oboma križovatkami s Langsfeldovou ulicou je pre stavbu bytov uzavretá. Zastávka mestskej hromadnej dopravy je presunutá na opačnú stranu.

Zelená vlna upozorňuje, že v bratislavskom Starom meste na ulici 29. augusta pri Medickej záhrade je obmedzenie. Je tam blokovaný jeden pruh. Premávku vo voľnom pruhu riadia semafory. Dopravný servis odporúča sa tomuto úseku vyhnúť.