Regióny Bratislava Top

ZÁCHRANÁROV zasiahol OBROVSKÝ ŽIAĽ! Dnes zomrela ich kolegyňa Veronika

Zdroj: FB/Záchranná zdravotná služba Bratislava, archív

BRATISLAVA – Záchranárov na Slovensku dnes ráno (29.3) zastihla smutná správa. Na večnosť odišla ich kolegyňa Veronika z Bratislavy. Podľahla ťažkej chorobe.

Smutnú správu oznámila Záchranná zdravotná služba Bratislava. “Dnes v skorých ranných hodinách nás navždy opustila kolegyňa Veronika. Odpočívaj v pokoji Veronika, budeme na Teba s láskou spomínať,” uviedli kolegovia na sociálnej sieti.

„Veronika nás opustila po ťažkej chorobe. Bola to skvelá kolegyňa a kamarátka, ktorá nám bude nesmierne chýbať. Vždy bola ochotná pomôcť a jej úsmev rozžiaril aj tie najťažšie chvíle,“ so zármutkom povedali pre krimi-spravy.sk jej kolegovia z bratislavskej záchrannej služby.

Na jej profesionalitu a ľudskosť sa podľa nich vždy dalo spoľahnúť. „Strata Veroniky je pre nás veľkou bolesťou. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť jej rodine a blízkym. Odpočívaj v pokoji, Veronika. Nikdy na Teba nezabudneme. V spomienkach na Teba budeš navždy žiť v našich srdciach. Česť jej pamiatke,“ plačú jej kolegovia.

Dojímavé odkazy jej do neba na sociálnej sieti posielajú aj ďalší kolegovia a známi, ktorých to bolestivo zasiahlo. “Záchranárske nebo sa zasa rozrástlo,” lúčia sa s Veronikou smútiaci.