DESIVÁ SPOVEĎ VRAHA: „Bodol som KAMARÁTA priamo do SRDCA!“ Šokujúce DETAILY, čo sa dialo POTOM?

SLOVENSKO – Tento prípad nie je fikciou z kriminálneho seriálu, aj keď to tak na prvý pohľad vyzerá. Jozef K. (60) bojoval dlhé roky s alkoholizmom, ktorý ho nakoniec dostal na úplne dno. S 3,4 promile v krvi totiž v amoku zavraždil svojho kamaráta. Vo väzení strávil dlhých osem rokov. Teraz konečne pre denník Nový Čas prehovoril!

Jozef Kosnáč žije momentálne usporiadaným harmonickým životom. Nebolo však tomu tak stále. V minulosti si prežil veľmi temné obdobie, ktoré si mnohí z nás ani nevedia predstaviť. V mladosti začal holdovať alkoholu, vďaka ktorému sa z neho stala úplná troska.

„Pil som tak, že som o sebe nevedel, prepásol som aj pohreb otca,“ prezradil Jozef, ktorému niekoľkokrát zachránila život mama. Jeho rodina ho dokonca chcela zbaviť svojprávnosti, no Jozef si chcel pomôcť sám. Preto aj absolvoval niekoľko liečení. Po jednom z nich sa zdalo, že by sa mohlo všetko vrátiť do normálu, dokonca sa Jozefovi naskytla aj pracovná príležitosť na Morave.

„Z alkoholu som býval agresívny. Po návrate z posledného liečenia som sedel na káve a chalani hľadali niekoho do partie, kto nepije, na Moravu, tak som sa pridal. Išli sme tam robiť. Raz ma poslali dohovoriť kamarátovi Jožovi, ktorý pil a nič nerobil. Ja som si kúpil jedno pivo. Začalo sa to znovu a ja som precitol po 3 dňoch,“ opisuje začiatok nočnej mory Jozef pre Nový čas.

Bodol mu nôž priamo do srdca

To, čo potom nasledovala zmenilo Jozefovi celý život. „Chalani prišli z práce a Jožo ležal. Chcel som, aby sa postavil, že mu niečo musím povedať. Nechápal, vstal a ja som sa opýtal – kde je nôž? Našiel som dýku a postavil som sa pred neho. Niečo sa mi marí, že povedal, tak ma zabi,“matne spomína na momenty hrôzy.

Na to, ako si zabil vlastného priateľa, si však pamatá matne. V tých momentoch bol totiž na mol opitý. „Bodol som ho do srdca. Keď som dýku vytiahol celú od krvi, vedel som, že je zle, hoci som mal 3,4 promile. Jožo vybehol na chodbu, kde po 10 metroch spadol,“ vyrozprával desivé detaily činu, ktorý spáchal.

Chcete vedieť, čo sa dialo ďalej? Čítajte na druhej strane!

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: minulosť, rozhovor, spoveď, vrah, vražda

Súvisiace články