Regióny Bratislava Top

Dvaja cudzinci DOBILI pracovníka nemocnice! Zastal sa ženy, ktorú chceli OKLAMAŤ: Na TÝCHTO chlapov si dajte POZOR, už ich hľadá polícia

Ilustračné foto. Zdroj: TASR/Michal Svítok

BRATISLAVA – Obrovská dráma sa odohrala tento týždeň v bratislavskej nemocnici na Kramároch. Pracovníka nemocnice brutálne dobili dvaja cudzinci, po tom, čo sa zastal bezbrannej ženy, ktorú sa snažili okradnúť.  

O momentoch hrôzy napísal na sociálnej sieti, kde zároveň prosí ostatných ľudí, aby pri stotožnení útočníkov pomohli. Do nemocnice UNB Kramáre prišli cudzinci 7. februára okolo 10 hodiny ráno. Podľa slov zamestnanca zbierali na falošný dokument podpisy a súkromné informácie UNICEF.

„Obaja si sadli k náhodnej pacientke v čakárni RTG, jeden zľava a druhý sprava . Jeden vysvetľoval slabou slovenčinou, aby vyplnila údaje a prispela eurami, pričom ten sprava sa jej začal hrabať v kabelke. Pristúpil  som k cudzincom, vytrhol  falzifikát a upozornil na to, že jeden z nich sa hrabe v kabelke,“ opisuje situáciu zamestnanec.

Následne na to vykročil smerom k vrátnici, kde chcel na zlodejov privolať políciu. „Napadli ma zozadu údermi do hlavy, oblasti chrbtice, rebier, krížov a kopance do oblasti ľavého kolena a členka. Taktiež ma obaja pichali perami do ľavej ruky a ľavého prsníka. Našťastie, pár starších pánov mi pomohlo. Ako vytrhli falzifikát z mojich rúk, tak utiekli. Podal som trestné oznámenie polícii, ktorá po nich pátra,“ dodáva napadnutý muž.

ZDROJ: Facebook

„Prosím, ak uvidíte dvoch cudzincov tmavej pleti, lámavá slovenčina, turecký prízvuk, výška 175+/- cm, tmavé vlasy, kožené tmavé bundy s bledou kožušinou na rukávoch a lemci, ktorí budú zbierať podpisy a peniaze, volajte políciu,“ apeluje pracovník nemocnice.