HROZIVÉ VIDEO! Diviačí gang ohrozuje obyvateľov: TU si treba dávať VEĽKÝ POZOR

BRATISLAVA – Skutočne hrôzostrašný pohľad sa naskytol jednému z obyvateľov hlavného mesta Bratislava. Muž sa v jednom úseku cesty rozhodol predbehnúť iného vodiča, a to čo prišlo potom, nečakal ani v najhoršom sne. Skupinka diviačieho gangu si to nabehla rovno na hlavnú cestu. Ak by sa mu nepodarilo zastaviť, možno by to skončilo tragédiou.

 

O tom, že v Bratislave je skutočne zlá situácia s diviakmi, sme vás informovali už niekoľkokrát. Diviačie gangy sa v obrovskom počte potulujú po bratislavských Kramároch, či v ďalších mestských častiach. Ľudia majú z obávanej zvery strach a boja sa vôbec vyjsť na ulicu. „Vyskytujú sa tu už pár mesiacov, ale v poslednej dobe chodia stále ďalej medzi paneláky,“ priblížil v minulosti pre zregionu.sk jeden z obyvateľov.

To však nie je jediný problém, ktorý s diviakmi majú. Nedávno ľudia zdieľali video, v ktorom ďalší diviačí gang ohrozoval obyvateľov. Incident sa odohral v Bratislave, konkrétne v miestnej časti Dlhé Diely. Vodič auta sa na jednej z ciest rozhodol predbehnúť pomalšieho vodiča. To, čo však prišlo potom, nečakal.

Počas predbiehanie si totiž všimol, ako sa na zarastenej krajnici niečo pohlo. O malú chvíľu však z porastu vybehla obrovská skupinka diviakov, ktorá utekala na druhú stranu. Vodič auta stihol našťastie včas zareagovať a auto sa mu podarilo zastaviť. Ak by však bol o malú chvíľu pomalší, mohlo dôjsť k obrovskej tragédii. Štefan Farkaš z HAKA, ktorého kolega bol priamym účastníkov incidentu, preto všetkých varuje. „V protismeru je náš kolega / vodič, lebo obiehal iného vodiča. Dávajte pozor na zvieratká, vidíte, že aj v Bratislave behajú,“ poznamenal.

Problém s diviakmi však evidujú aj ďalší vodiči, ktorí sa obávajú, že môže časom dôjsť k nehode. „Toto som mal minulý týždeň na ceste pred Devínom. Odrazu 20+ diviakov pred autom. Kebyže som tam o 5 sekúnd skôr, už mám poistnú udalosť,“ poznamenal Laco. Veľkú skupinku diviakov spozoroval aj Jozef. „Aj okolo hradného kopca sa motá kopa svíň.“

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: Bratislava, diviaci, gang, obyvatelia

Súvisiace články