Igor Adamec bude ďalším kandidátom na post starostu Ružinova

BRATISLAVA/RUŽINOV- K doterajším kandidátom na post starostu Ružinova sa pridáva aj Igor Adamec. Ako pre Ružinovčan.sk povedal: „Kandidujem ako nezávislý kandidát a nemám podporu žiadnej politickej strany. Ak by mi nejaká strana takúto podporu sama ponúkla, určite by som zvážil všetky pre a proti, ale po skúsenostiach, ktoré mám, si dám určite dobrý pozor, aby to bola strana tolerantná a tradičná.“

Igor Adamec je známy divadelný a televízny herec, roky pôsobil v miestnej politike za stranu SDKÚ. Do volieb do Národnej rady Slovenskej republiky išiel na kandidátke strany Sieť, kde získal 1300 preferenčných hlasov. V marci 2016 sa stal štátnym tajomníkom na ministerstve kultúry, z tejto pozície odišiel v novembri 2016. Je riaditeľom Televízie Ružinov.

Na otázku kedy predstaví svoj program reagoval: „Program predstavím na stránkach novín “Ružinov ste vy” a na webe. Medializovať ho pred letom určite nebudem. Leto patri primárne oddychu a nie politike. Myslím že aj ľudia uprednostia radšej relax.“ Na kampaň plánuje minúť toľko, koľko mu dovolí zákon a rodinný rozpočet.

„Ako človek zo šoubiznisu viem, že väčšina veci do ktorých vrážajú peniaze klasickí politici sú úplne nefunkčné a zbytočné. Menej je určite viac. Kampaň na sociálnej sieti Facebook robiť vôbec nebudem. V takýchto kampaniach (na sociálnej sieti Facebook) sa veľmi klame a do toho sa ja zapájať nemienim. Billboardy a noviny nestoja až tak veľa. Byť v uliciach, rozprávať sa s ľuďmi nestojí nič a je to na nezaplatenie,“ dodal Igor Adamec.

Tento jeho postoj môže súvisieť aj antikampaňou, ktorá sa proti nemu objavila na sociálnych sietiach. O čo išlo, ako aj jeho reakciu si môžte pozrieť tu na videu.

Foto a Video: FB/Igor Adamec

Viac o téme: Igor Adamec, Ružinovčan

Súvisiace články