Regióny Bratislava Top

PANIKA v meste: ŠIALENEC s NOŽOM na ulici! VYHRÁŽAL sa a ohrozoval ľudí, poznáme detaily

Ilustračné foto. Zdroj: fb Polícia SR

SENEC – Obyvatelia Senca žili niekoľko týždňov v obrovskom strachu. V uliciach mesta sa mal totiž už nejakú dobu pohybovať nebezpečný chlap, ktorý vraj pri sebe nosil dlhý nôž. Tento človek bol, podľa ich slov, nie len že dotieravý a žobral od nich peniaze, ale ich aj reálne fyzicky ohrozoval. Senčania sa preto obávali, že môže dôjsť k tomu najhoršiemu. Vieme, čo sa s mužom stalo.

V meste Senec len pred nedávnom vládol strach a panika. Niekoľko týždňov obyvatelia v uliciach stretávali asociála, ktorý ich obťažoval, žobral peniaze a taktiež ich aj ohrozoval dlhým nožom. O nepríjemných skúsenostiach s touto osobou sa viacerí občania zdôverili na sociálnej sieti.

Podľa ich slov išlo o miestneho asociála T.M. z obce Veľký Biel, ktorý chodil za ľuďmi a žobral od nich peniaze. „Prispejte chromému dobrému chlapcovi,“ takto sa mala dotyčná osoba prihovárať ľuďom.

Podľa mnohých bol pre ľudí aj nebezpečný. „Ten M. nie je vôbec žiadna sranda, minule totálne špinavý a krvavý v buse, povedal dobrý deň a odpľul si v ňom. Môjmu malému dieťaťu zadrel, že má držať pi*u, lebo ho zaškrtí. Zatínala sa mu tá zranená päsť, ktorá je zničená od zrážky s vlakom. Oči sa mu chvíľami prevracali, že len bielka bolo vidno. Pýtala som sa vodiča, prečo takých berie do busu a on, že čo ho má nechať zamrznúť?,“ opisuje desivé momenty mamička, ktorá asociála stretla v dopravnom prostriedku.

Správanie muža sa v meste neustále stupňovalo. Ľudí nielenže slovne atakoval, ale došlo aj k fyzickému kontaktu.

„Pri Balkáne otravoval staršiu pani. Normálne ju pritlačil o múr, tá sa bála. Vybehol som z kaviarni tak prášil d*g*š…Dobre ho biť všade, kde ho stretnete, hnusný je, slizký had, už je to veľa, čo si dovoľuje,“ napísal na facebook pod status jeden z komentujúcich.

Ľudia mali strach

„Bude behať až kým niečo niekomu nevyvedie, neublíži a až potom sa začne konať, klasika, prevencia 0 bodov. Ako keď nedávno dávali, že sa žena chodila stážovať na políciu, že ju ex prenasleduje až kým ju nerozporcioval na chodníku,“ obával sa pred časom sa jeden z obyvateľov mesta.

Naša redakcia zisťovala, kde sa momentálne nebezpečný asociál, ktorého ľudia videli sa po meste pohybovať s dlhým nožom, nachádza a ako mesto v súčinnosti s políciou rieši danú situáciu. Podľa hovorkyni mesta Martiny Ostatníkovej by mala byť dotyčná osoba už v rukách polície. „Mestská polícia ho zadržala a predala štátnej,“ vysvetlila hovorkyňa s tým, že muž by sa v uliciach nemal pohybovať od polky decembra minulého roka.