Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

PEKLO u falošného MILIONÁRA Vlada! Držal ma v KLIETKE, behal so ZBRAŇOU a všade boli KAMERY

Ilustračné. ZDROJ: dreamstime

SLOVENSKO – Dlhé roky žila v klamstve. Žena, ktorá niekoľko rokov žila s podvodníkom, konečne prehovorila. Tomu, čo jej robil, sa nedá ani uveriť.

Siedmy rok klame a zavádza, no čochvíľa bude tomu všetkému koniec. Vladimír, ktorý sa dlhodobo vydáva za úspešného právnika či milionára, okradol niekoľko rôznych ľudí o státisíce eur. Žena, ktorá s ním roky žila, konečne prehovorila o brutálnom terore. Pre tvnoviny.sk opísala, ako ju falošný milionár presťahoval do Viedne, kde sa tváril, že podniká. Všetko to však bola jedna veľká lož.

„Normálne platil nájom, deti mu tam chodili do školy do francúzskej a on sa tváril každé ráno, že ide do roboty,“ opisuje počiatočné správanie Vladimíra.

“Nechcel aby som pracovala”

„Obmedzoval ma tým, aby som sa nič nedozvedela. Držal ma v takej klietke. Nechcel ani, aby som išla do práce. Keď som išla niekam s kamarátkou, tak mi vyvolával. Keď som sa ho pýtala na nejaké veci, bol agresívny,“ opisuje žena život s podvodníkom.

Ako ďalej hovorí, muž robil všetko preto, aby sa krutú pravdu nedozvedela. „Obmedzoval ma tým, aby som sa nič nedozvedela. Držal ma v takej klietke. Nechcel ani, aby som išla do práce. Keď som išla niekam s kamarátkou, tak mi vyvolával. Keď som sa ho pýtala na nejaké veci, bol agresívny,“ opisuje žena život s podvodníkom.

Je obžalovaný

Úbohá žena sa dokonca raz v noci prebudila, že behá so zbraňou po dome. „Ja som nevedela, že má zbraň. Všade mal tiež kamery. Mne sa to potom všetko poskladalo ako mozaika, že on vlastne žije z tých podvodov,“ hovorí o ťažkých chvíľach žena.

Vladimír je obžalovaný z týrania blízkej a zverenej osoby, z podvodu a tiež obzvlášť závažného zločinu podvodu. Pravidelne ho stretávame na súdoch.

Bývalú družku ochudobnil o 50-tisíc eur, pričom jej sestra mu požičala ďalších 70-tisíc eur. Vladimír im vtedy tvrdil, že ide o akési nájomné byty. Jeho exekúcie však siahajú až do výšky 800-tisíc eur. Taktiež mu pribudol aj trestný rozkaz za neplatenie výživného, za čo mu hrozí osem mesiacov väzenia.

Žena, ktorá s Vladimírom roky žila, hovorí, aké komplikované bolo od neho odísť, keď zistila, že je podvodník. „Nebolo možné odísť. Ja som bola úplná troska, keď sa to dialo,“ dodáva s plačom.