ŠOK Klientom veľkej BANKY zmizli z účtov PENIAZE! Ako je to možné? Vedenie REAGUJE

SLOVENSKO – Známa slovenská banka mala v posledných dňoch obrovský problém. Desaťtisícim Slovákom zmizlo z ničoho nič z účtov peniaze. O probléme informovala samotná banka na internetovej stránke.

Klienti Fio banky mohli v posledných dňoch, pri pozretí na účet,  ostať v poriadnom šoku. Mohli si totiž všimnúť, že im chýba časť peňazí. Niektoré transakcie sa im totiž zaúčtovali dvakrát.

 „Ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené duplicitným zaúčtovaním niektorých transakcií vykonaných kartami Visa,“ uviedla Fio banka Slovensko na svojej internetovej stránke.

Ďalej banka svojich klientov informovala, že o situácii vie a problém rieši so spoločnosťou Visa. „Veríme, že k vráteniu duplicitných transakcií dôjde v priebehu niekoľkých dní. Ďakujeme za pochopenie,“ dodala banka.

Problém je už vyriešený

V utorok (9. apríla) banka zverejnila aktualizáciu. „Vážení klienti, duplicitne zaúčtované platby boli stornované, všetko na účtoch by malo byť opäť v poriadku. Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie a ďakujeme za trpezlivosť,“ napísala Fio banka.

Viac o téme: banka, peniaze, Slováci, Slovensko, účty, zmizli

Súvisiace články