Regióny Bratislava Top

Tovar za 1 euro? Mieri k nám LACNÝ reťazec: Vieme, kedy otvoria, aj kde

Nákupné centrá sa hneď v prvý deň naplnili ľuďmi. Zdroj: Zoznam.sk / Ján Zemiar

BRATISLAVA – Viac ako tisíc produktov pod 1 euro? Áno, už čoskoro sa to stane realitou! Na Slovensko totiž mieri reťazec ACTION, ktorý je známy svojimi nízkymi cenami spotrebného tovaru, elektroniky, hračiek, aj potravín. Už o mesiac a pol si budete môcť zakúpiť rôzny tovar za symbolické ceny v hlavnom meste. 

 

Nepotravinový diskontný obchodný reťazec ACTION je známy predovšetkým u našich rakúskych susedov. Po úspešnom vstupe na český trh, sa majitelia holandského diskontu rozhodli aj pre ten slovenský. Vo svete sa obchod preslávil najmä lacnými cenami. Až 1500 produktov si v tomto obchode môžete zakúpiť pod jedno euro. Konkurovať bude najmä predajniam ako sú Pepco a Kik. Slováci sa preto už o necelé dva mesiace môžu tešiť na jeho príchod aj ku nám. Prvá predajňa na Slovensku vyrastie v bratislavskej Petržalke, konkrétne v obchodnom centre Danubia.

SLOVÁCI POZOR! Mieri k nám ďalší OBCHODNÝ REŤAZEC. Pozrite sa, na aké platy láka ľudí

Reťazec Action má viac ako dvetisíc pobočiek v 10 krajinách. Obchod sa na svojej webovej stránke prezentuje tým, že viac ako 1 500 produktov v ponuke má cenu nižšiu ako 1 euro a drvivá väčšina produktov stojí menej ako 5 eur. Každý týždeň pritom v predajniach pribudne 150 nových produktov.

Sortiment ponúka produkty do domácnosti, dekorácie, hračky či oblečenie a sladkosti. V obchode sú produkty rozdeľované do 14 kategórií ako multimédiá, domácnosť, záhrada, pranie, šport, oblečenie, dekorácie, hračky či osobná starostlivosť a domáci miláčikovia.