Regióny Bratislava Top

VIDEO HRÔZA V CIRKUSE na Slovensku: Pódium zachvátili PLAMENE, vrhač nožov POREZAL partnerku! Deti videli ako krváca, opisuje diváčka

Zdroj: Facebook, Pixabay (ilustračné)

PEZINOK – Cirkusové predstavenie v Pezinku niektorých divákov pobúrilo. So svojou nepríjemnou skúsenosťou sa podelila jedna z diváčok na sociálnych sieťach. Názory komentujúcich sú rôzne.

Momentálne môžu obyvatelia Pezinka navštíviť cirkusové predstavenie, ktoré hosťuje v ich meste. Namiesto kultúrneho zážitku, ale Vlasta opisuje znechutenie a možnú traumu pre deti. “Kto váhate, nechoďte do cirkusu. Deti majú traumu, a my tiež. Nezvládnuté zvieratá, skoro vbehli medzi deti, podpálené pódium, padajúci artisti (nie schválne), nakoniec vrhač nožov porezal na čele partnerku a deti ju videli krvácajúcu, vystrašenú. Za nás nikdy viac,” napísala svoju negatívnu recenziu.

Nepríjemnú skúsenosť s cirkusom opisujú aj ďalší. „To bolo hrozné. Najprv sa podpálili, potom jej s nožom čelo rozbil, no hrôza. Šašo nič… dajaký Joker pre dospelých. Hrozné aj vystúpenia,“ uviedla pohoršene Kristína.

Niektorí diváci ale podobné pocity z predstavenia nemali. „Nehnevajte sa, ale trošku ste to prehnali. Boli sme dnes a nikto z nás traumu nemá. Áno, bolo tam zranenie pri čísle s nožmi, ale takto odlákať ľudí mi príde tvrdé. Mojej dcérke sa napríklad veľmi páčilo, minulý rok aj tento,“ napísala obranu cirkusu Lívia.

Cirkus, ktorý vystupoval v Pezinku, divákom sľubuje medzinárodný program. Účinkovať v ňom majú artisti z Rumunska, Poľska, Maďarska a Anglicka. Diváci v ňom môžu vidieť vzdušný balet, vrhača nožov, žongléra, hadieho muža, hltača ohňa či výcvik tiav, poníkov a psíkov.