Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

VIDEO PEKLO na CESTÁCH! Pri nehode ZOMRELO mladé dievča, ďalšie autá v PRIEKOPE, šmýka sa, nevidno ani na METER: Doprava KOLABUJE, TU si dávajte POZOR

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zregionu.sk

SLOVENSKO – Aktuálne počasie spôsobuje mnohým vodičom problémy na cestách. Na trase Korytárky a Hriňová viacerí vodiči hlásia úsek ako neprejazdný. Kalamita spôsobila patálie aj v ďalších častiach Slovenska.

Aktualizácia 17:12 Zasnežené miesta s ťažkým prístupom vo Zvolene dočisťovali ručne počas celého dňa. Pre sneženie pokračoval nočný výjazd až do neskorých utorkových popoludňajších hodín.

Aktualizácia 16:00 Za Nižným Hrabovcom smerom na Strážske je na ceste poľadovica, v úseku tiež hlásite šmýkajúci sa kamión, rátajte so zdržaním.

Aktualizácia 15:40 Na Folkmarskom sedle upozorňujete na sneženie a neupravenú vozovku.

Aktualizácia 14:30 V obci Rákoš smerom do Košíc zapadol autobus, čiastočne zasahuje do jazdného pruhu.

Aktualizácia 13:00 Medzi Hurbanovom a Komárnom havaroval kamión, prejdete striedavo a krátko sa zdržíte.

Aktualizácia 12:00 Na trase z Oravského Veselého na Mútne skončil kamión mimo cesty, blokovaný je jeden pruh.

ZDROJ: Facebook

Aktualizácia 10:50 POZOR! V úseku Palárikovo – Tvrdošovce sa v utorok o 9.35 h vykoľajil nákladný vlak. Vlaková doprava je tam prerušená. Potvrdil to Denis Dymo z odboru komunikácie Železníc Slovenskej republiky (ŽSR).

Aktualizácia 10:47 Na trase Šivetice – Gemerské Teplice sa zrazili dve osobné autá. Policajti cestu uzavreli.

Aktualizácia 10:46 Pred Spišskou Belou smerom z Bušoviec havarovalo nákladné auto, krátko sa zdržíte v oboch smeroch.

ZDROJ: Facebook

Aktualizácia 10:45 V Giraltovciach na hlavnom ťahu sa zrazili tri kamióny. Zdržíte sa v oboch smeroch.

ZDROJ: Facebook

Aktualizácia 10:00 Na trase Korytárky – Hriňová je úsek neprejazdný. Husté sneženie spôsobilo nehodu na ceste.

Aktulizácia 9:40 Najhoršia situácia je, ako hlásia meteorológovia z imeteo.sk, v Košickom kraji. V tejto oblasti spadli desiatky cm snehu. Množstvo úsekov je neprejazdných, resp. prejazdných s ťažkosťami.  Na týchto úsekoch si dajte pozor: Medzi Spišskými Hanušovcami a Slovenskou Vsou, na Soroške je úsek neprejazdný, v celom okolí sú hlásené neupravené cesty, medzi Moldavou nad Bodvou a Košicami, medzi Slanským Novým Mestom a Slancom, v Košiciach na Sečovskej v smere na Herliansku, na D1 medzi Bidovcami a Košicami.

Aktualizácia 9:00Tragická nehoda sa stala dnes aj v obci Jelenec. Záchranné zložky boli dnes v ranných hodinách vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste I/65 v danej obci.
“18 – ročná vodička vozidla Volkswagen Golf pravdepodobne dostala s vozidlom šmyk, narazila do vozidla Seat Alhambra a následne do stromu. Pri dopravnej nehode žiaľ spolujazdkyňa z VW Golf utrpela zranenia nezlučiteľné so životom a ďalšie dve sa zranili. Policajti vodičov podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom,” informujú policajti. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania nitrianskej dopravnej polície.

Galéria
ZDROJ: KR PZ NR
ZDROJ: KR PZ NR
ZDROJ: KR PZ NR
navigate_before
navigate_next

Na Slovensko v noci dorazila prvá várka výraznejšieho sneženia. A spôsobuje množstvo dopravných problémov.

Aktualizácia 8:30 Dopravnú nehodu kvôli kalamite hlásia aj na Gruzovčiku.

ZDROJ: Dopravný servis/FB

Aktualizácia 8:00 Kvôli hustému sneženiu uzatvorili napríklad aj horský priechod Donovaly pre vozidlá nad 10 metrov. Uzávierka je v platnosti ešte aj teraz.

Aktualizácia 7:00 Aj vodiči prechádzajúci cez Domašu hlásia problémovú vozovku.

ZDROJ: Dopravný servis/FB

Aktualizácia 6:00 Vodiči hlásia problémový úsek v okrese Turčianske Teplice. “Slovenské Pravnom smer Abramova, akurát idú vyťahovať pri Polerieke,” píšu na sociálnej sieti.