Krimi Regióny Bratislava Top

ZÁHADNE zmizla mladá MAMIČKA! Doma nechala TRI malé DETI: Trpela DEPRESIOU, zúfalá rodina ju márne hľadá

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

BRATISLAVA – Už je to presne päť rokov, čo 42-ročná  Nadežda bez stopy zmizla z domu. Rodičia ju 14. januára 2019 priviezli o 11.30 h od lekára domov do Rusoviec. Keď jej manžel prišiel o 16.00 h z práce, doma už nebola. Nechala samé tri deti – sedemročné dvojičky, chlapcov, a štvormesačnú dcérku. Nadežda trpela popôrodnou depresiou. Policajné pátranie bolo bezvýsledné.

 

Nadežda Ondejková, rodená Bukvayová je vysoká 175 cm, štíhla, má dlhé hnedé vlasy po ramená. Naposledy mala oblečenú čiernu prešívanú bundu po stehná, šedočierny nákrčník a zrejme modré rifle.

Podľa jej manžela Ľuboša sa za tie roky nič nezmenilo. “Ostali mi na ňu len spomienky a naše krásne detičky. Stále sme sami a snažíme sa s deťmi ísť ďalej a prijímať, čo nám život prináša. Chlapci maminu nespomínajú,” povedal Ľuboš pre Nový čas. Myslí si, že je to pre nich asi nepochopiteľné a snažia si to vnútorne blokovať.

“Lujzička začala posledné obdobie spomínať maminu, ale skôr v rámci hrania sa s bábikami. Niekedy sa spolu bavíme, že mamina by bola na ňu a chlapcov hrdá a že ich má rada, len neviem kde je,” konštatuje Nadeždin manžel.

Čo sa týka starostlivosti o deti, veľmi mu pomáhajú  jeho rodičia, Naďkina sestra, otec a jeho brat. “Som im veľmi vďačný. Bez nich by som to nedal,” priznáva Ľuboš, pre ktorého sú deti všetkým a podľa neho to zvládajú úžasne, aj keď do ich vnútra nevidí. “Sú pre mňa tým najväčším a najcennejším pokladom, ktorý človek môže v živote dosiahnuť a mat. Pre mňa sú veľkými hrdinami. Keď sa nájde mŕtve telo ženy, vždy si vydýchne, že to nebola Naďka a dáva mu to silu hľadať ďalej. Najviac by som si želal, aby bola opäť s nami,” uzavrel Ľuboš.

Ľuboš po všetkých tých rokoch verí na zázrak. Verí, že sa jeho žena raz vráti domov k nemu a ich deťom.

Ak si niekto po troch rokoch spomenie na čokoľvek v súvislosti s Nadeždou, prípadne má o nezvestnej aktuálne informácie, kontaktujte 158 pripadne Záchranný systém Slovensko – Pátranie po osobách priamo na tel. číslo +421910111533. Ďakujeme.

Galéria
Nadežda je nezvestná už tri roky. ZDROJ: ZSS – Pátranie po osobách
Nadežda je nezvestná už tri roky. ZDROJ: ZSS – Pátranie po osobách
navigate_before
navigate_next