Regióny Bratislava Top

MIMORIADNE Ivan má TÝRAŤ len 18-ročné dievča! Desivé DETAILY, hrôza, čo jej robí: Zúfalá prosba o POMOC

Ilustračné foto. Zdroj: Adobe (AI), zregionu.sk

BRATISLAVA – Desivé chvíle prežíva len 18-ročná dievčina. Namiesto toho, aby si užívala život, potrebuje pomoc. Mladý muž ju má obmedzovať na osobnej slobode a psychicky i fyzicky týrať. Na sociálnych sieťach sa objavilo volanie o pomoc. 

Zúfalé volanie o pomoc zverejnila Vanesa na sociálnych sieťach. Podľa jej slov v Bratislave v časti Ružinov na Mierovej ulici v blízkosti miestnej večierky sa dejú hrozné veci.

Podľa Vanesiných slov v jednom z bytov Ivan bije, týra a šikanuje mladú ženu. Len 18-ročné dievča má obmedzovať na osobnej slobode. Znemožňuje jej kontakt s rodinou i priateľmi. Mladík ju má aj ekonomicky zneužívať.

Obmedzovať jej má i prístup na sociálne siete, takže si nemôže privolať pomoc, aj keby chcela. Dvíha jej mobilný telefón a ruší jej kontakty. Ak nie je spokojný, má jej rozbíjať mobilné telefóny. Na dennom poriadku majú byť aj vyhrážky.

Svoj príspevok zakončila žiadosťou o pomoc. “Akékoľvek informácie, ak ste niečo videli alebo uvidíte, mi pošlite do správy alebo hneď volajte 158. Podotýkam, že bije celú rodinu,” prosí Vanesa.

K celej situácii nám stanovisko uviedla aj polícia. “Vami uvedeným prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II. Bližšie informácie nie je možné poskytnúť,” uviedla pre Zregionu.sk hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.